warnerblade Forum
wb siteleri ? warnerblade ? forum ? webzine ? fotoğraf ? video ? iletişim ? english ? yardım ? ara ? Giriş
arge - ayet hadis - bisiklet - dijital - dua - geri - gezi - interaktif - ipucu - iphone - mimar - marka - panorama - samdergi - yıldızder - yolculuk
Cevap Yapıştır Sayfa Geri sar  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
okul bitiyo mu?
Yazar Mesaj
Valla çok şey oluyor.

arkadaşlar

lütfen okulu en kısa zamanda bitirin.

size tavsiyem bu olsun.

bir seneden bir şey olmaz merak etmeyin, 1 sene geç işe girip 1 senelik gelirden yoksun olursunuz. onun dışında biraz sinirleriniz yıpranır ve çevrenizden "mahalle baskısı" yersiniz.
ama yine de bir şey kaybetmezsiniz aslında. yıkmayan rüzgar daha da güçlendirir.
keşke bir sene taksaymışım okulu diyorum şu an ben

4.5 yıl sonra sanırım bitiyo

bu dönem 3 dersim var geçersem bitiyo.

yıllar ilerledikçe bu başlık nazarımda sevimliliğini yitirip beni sorgulayan bi canavara dönüşüyor. "alttan onca dersin var topik söyle bana okul bitiyo mu?", ben de bilmiyorum valla bitiyor mu.

bir de son zamanlarda şu diyalogu sıkça yaşar oldum,

x: kaçıncı sınıf oldun sen şimdi?
topik: 4
x: hmm okul bu sene bitiyor o zaman öyle mi?
topik: yok 1 sene daha var
x: ha uzattın yani
topik: yok henüz uzatmadım
x: o zaman hazırlık okudun
topik: yok o da değil
x: (boş gözlerle bakar)
topik: şimdi şöyle bizim eğitim süresi 2005 senesinde 5 yıla çıkarıldı o yüzden böyle bık bık bık..

12 Şubat 2008'de Astronom tarafından söylenmiş: "Görünüşe göre uzadı bile sayılabilir!Hayırlısı...". Düzeltme: Ne bilesi, uzadı da daha da uzatmamak için uğraşıyorum! Allah hiç kimseyi tembellikle imtihan etmesin. Bütün işler sona birikince nevri dönüyor insanın.  

topik demiş ki:
yıllar ilerledikçe bu başlık nazarımda sevimliliğini yitirip beni sorgulayan bi canavara dönüşüyor. "alttan onca dersin var topik söyle bana okul bitiyo mu?", ben de bilmiyorum valla bitiyor mu.

bir de son zamanlarda şu diyalogu sıkça yaşar oldum,

x: kaçıncı sınıf oldun sen şimdi?
topik: 4
x: hmm okul bu sene bitiyor o zaman öyle mi?
topik: yok 1 sene daha var
x: ha uzattın yani
topik: yok henüz uzatmadım
x: o zaman hazırlık okudun
topik: yok o da değil
x: (boş gözlerle bakar)
topik: şimdi şöyle bizim eğitim süresi 2005 senesinde 5 yıla çıkarıldı o yüzden böyle bık bık bık..
ben artık böyle gereksiz ve kendini ilgilendirmeyen şeyler soran, üstelik çok da yakın olmadığım insanlara hiç açıklama yapmıyorum, he deyip geçiyorum, süper bişey   mesela geçen gün okulda birisi koltuk değneği kullandığımı görünce bacağımı kırdığımı varsayarak bisürü soru sordu, ben de varsayımını hiç bozmadım

bu arada okul bitiyo evet, seneye bu zamanlar mezunum   1,5 metre boyunda, 40 kg.ı henüz görmemiş, insanların lise 1-2 sandığı ben, çekinmeden mezunum dicek evet

O kadar kısa değildir yav. Bayanlarda da çok fark edemiyor insan, ortalama düşük olduğu için.

Hem Hz Aişe de çok zayıf imiş.. devesinin sırtına koyulan evciğinin içinde olmadığını sahabelerin fark edemeyeceği kadar..

Hemi de küçük göstermek o kadar da kötü değil, bunun ileriki yaşları da var. Ben şahsen şimdiden en az 3-4 yaş büyük gösteriyorum, ilerde çökerim galiba.

Benim de tanıdıklarım vardı küçük gösteren.. Asansörde adam sormuş bir gün hangi lise diye.. Odtü mezunuyum demiş

Zıp'ın bu meseleyi kafaya takabileceğine binaen yazdım.

1,5 metre değil ama ben öyle söylüyorum hoşuma gidiyo
ben kafaya takmıyorum da potansiyel işverenlerim takar mı diye düşünmüyo değilim

Düşündüğün şeye bak, belki de en son düşünmen gereken şey..

Muhterem süper babanız halleder herhalde bir şekilde. Olmadı kendi yanında işe alır..

( zıp ) ² demiş ki:
ben artık böyle gereksiz ve kendini ilgilendirmeyen şeyler soran, üstelik çok da yakın olmadığım insanlara hiç açıklama yapmıyorum, he deyip geçiyorum, süper bişey   mesela geçen gün okulda birisi koltuk değneği kullandığımı görünce bacağımı kırdığımı varsayarak bisürü soru sordu, ben de varsayımını hiç bozmadım

bu arada okul bitiyo evet, seneye bu zamanlar mezunum   1,5 metre boyunda, 40 kg.ı henüz görmemiş, insanların lise 1-2 sandığı ben, çekinmeden mezunum dicek evet

yok zıp ya, sen artık öyle çok çocuk durmuyorsun, bu tobb çökertti seni
hem evet, genç göstermek hiç bir zaman kötü değildir, hele masumiyetinden gelen bir genç görünüm varsa, bırak öylece kalsın o

en son düşünmem gereken şey işimse niye okuyorum yaw? babam muhtemelen git napıyosan yap dicek

he ya topik yaşlandım mı ney

okul bitince bişey olmuyo yav
bisürü başka şey başlıyo
insan içinde bulunduğu senenin ayın değil belki saniyenin hakkını vermeli
ötesi fason

sönmeye yüz tutmuş bir mumun cılız alevi gibiydi bu ihtimal, bu dönemki sonuçlarla canlandı biraz, elhamdülillah.

Allah kurtarsın özellikle hanım arkadaşları.

erkekler için de takılma mekanı aslında, malesef çok gaflete uygun ve çok süper değerlendirilebilir bi zaman dilimi olduu sonradan anlaşılıyor maddi manevi..

20092 CE 332 CONSTRUCTION ENGINEERING &MANAGEMENT                       3.00  CC  6.00  
20092 CE 366 FOUNDATION ENGINEERING I                                                3.00  CB  7.50  
20092 CE 378 HYDROLOGY AND WATER RESOURSCES ENGINEERING            4.00  FD  2.00  
20092 CE 388 FUNDAMENTALS OF STEEL DESIGN                                         3.00  CB  7.50  
20092 CE 437 INSULATION OF BUILDINGS                                                   3.00  CB  7.50  
20092 CE 446 PROPERTIES OF FRESH &HARDENED CONCRETE                      3.00  CB  7.50  

C.GPA :2.09   GPA :2.00    T.CR :19.00    T.GR :38.00    STAN : SATISFACTORY SEM. NO :8

Son 7 ders kaldı inşAllah..

Millet mezun oldu şimdi işsizler..

Allah kolaylıklar versin
mezunlara laf atmak yok

bitmez zannediyorduk da bitiyormuş,
şimdi bana kaybolan yıllarımı verseler ne iyi olurdu. şu 5 seneyi başa sarsam bi daha yaşasam, doğru düzgün.

Rabbim minimum sayıda keşke dedirttirecek bir hayat yaşamayı nasip etsin hepimize

okulu çok sevdim 1 sene daha kalıyorum

içses:[AHH ULAN RIZA HOCA ,ALACAĞIN OLSUN !!!!!111!!,GEÇİRSEYDİN ŞU DERSTEN ŞİMDİ BİTİRİYOR OLACAKTIM,Neyse seneye artık nasipse.. ]

astronom demiş ki:
12 Şubat 2008'de Astronom tarafından söylenmiş: "Görünüşe göre uzadı bile sayılabilir!Hayırlısı...". Düzeltme: Ne bilesi, uzadı da daha da uzatmamak için uğraşıyorum! Allah hiç kimseyi tembellikle imtihan etmesin. Bütün işler sona birikince nevri dönüyor insanın.  

24 Ocak itibariyle okulu bitirdim Hayırlara vesile olması dileğiyle..

tebrikler

ben bile bitirdikten sonra. hele ki te ablanın kardeşinden önce bitirmişim, gerizi vız

Sağolasın. Yalnız bir üyenin kardeşi de bizim bölümde alt devreydi. Hatırlayamadım ismini, lale miydi?. Hafızamın kusuruna bakmayın ilgili kişi, çok zayıftır. Merak ettiğim benden önce mi bitirdi sonra mı? Önce bitirmiş olması muhtemel

Edit: Bu arada kardeşi bizim bölümde okuyan üyenin ismi "lacuna"ymış. Cidden merak ettim şimdi. Ben mezun olduğum vakit benden iki sene sonrakiler mezun oluyordu.

lacuna vardı he yav. buralarda yenileri de sevmezdik, diye diye kimse kalmadı

ben bile mezun oldum ya, gerisi vız

okul bitti fatih ten mba de yaptık yav yaşlandık resmen

Cevap Yapıştır Sayfa Geri sar  1, 2, 3 ... 9, 10, 11