warnerblade Forum
wb siteleri ? warnerblade ? forum ? webzine ? fotoğraf ? video ? iletişim ? english ? yardım ? ara ? Giriş
arge - ayet hadis - bisiklet - dijital - dua - geri - gezi - interaktif - ipucu - iphone - mimar - marka - panorama - samdergi - yıldızder - yolculuk
Cevap Yapıştır Sayfa Geri sar  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
amaçsız mesaj atma başlığı - 2
Yazar Mesaj
buc demiş ki:
trick or treat !!
happy Halloween  

kostumlu seker bayrami gibi

van
tu
tirii
forrrrrr

take this happy ending away
its all, the same.

andain - beautiful things

wbmp3 e gido

gooooooooooooo

siz saka misiniz..

saldırın...
durmadan...
bu taraftar arkanızda her zaman!!!

bu gece...
rahat yok...
burada bu maçı almadan!!!

asdfsdf

deneyin adı: uyku düşkünü bir insan hangi koşullarda uykusundan feragat edebilir?

deney için kullanılacak denek: topik

gerekli malzemeler: bir adet yatak, yorgan, yastık, battaniye, pencere kenarı, 2 adet vize

N.Ş.A. (22 derece sıcaklık, karın tokluk durumu orta seviye, moral iyi) kobayımızın günlük uyku süresi: ortalama 8 saat

konu: stresin uyku üzerindeki etkisi
yapılan işlem: kobayın ertesi gün iki tane vizesi vardır, bütün gece ders çalışması lazımdır, sıcaklık ve tokluk durumu normal, sadece stresi artırıyoruz.
gözlem: kobay o gün akşam 9 da uyuyup sabah 6 da uyandı
yorum: ne uykuydu ama stres topikin uykusunu arttırıyor

konu: çevresel şartların uykuya etkisi
yapılan işlem: yatağın döşeği çıkarılır, huzursuz bi uyku ortamı sağlanır, yatak pencere kenarına çekilir
gözlem: topik o gün de 8 saat aralıksız uyudu
yorum: kobay çivi üzerinde bile huzurlu bir uyku uyuyabilir

konu: açlığın uyku üzerine etkisi
yapılan işlem: kobay bütün gün aç bırakılır
gözlem: kobay 6 saat sonra uyandı
yorum: açlık bi nebze olsun kobayın uykusunu azaltabiliyor

topikcan yaa

topikcanım bence boşa verme sen bu deneyleri MIT ye filan gönder çok bilimsel çalışmalarında kullansınlar

kimse insanlar üzerinde deney yapmaya cesaret edemezken biz ediyoruz işte

>> sanki hayatımda ilk defa bilgisayar kullanıyormuşum, msn e de ilk defa giriyormuşum gibi en saf duygularımla nasıl da tıkladım o linke.. ta taa bilgisayar vürüz yuvasına döndü işte.. format atacaz az sonra ama önce bilgisayarı yedeklemekle başlamak lazım.. oyh büsürü de belge var korunması gereken.. gudubet msn.. go home msn go home! (son cümle te abladan çalıntıdır)

topik demiş ki:
1. bişey olmaz son sınıfa gelice alışırsın bölümünü seversin--- biz ona sevmek demiyoruz artık direnebilecek gücün kalmamış olması, durumu kabullenmiş olmak diyoruz

2. mesleğe geçince seversin, şimdi eczacılar ve mühendisler çok kazanıyor--- kefenin cebi ne tarafta? para isteyen kim

3. sanki istediğin bölüm çok kolay, bi sor bakalım hede hödöye nasıl okuyormuş--- işin zorluğunda olan kim, ben gördüğüm derslerden tiksiniyorum

4. sevdiğin bölümmüş, hayallerinmiş, ideallerinmiş, peh geç bunları 25 yaşına gelince görecem ben senin idealistliğini--- no comment

ben hayallerimin peşinden koşamayacak kadar iradesiz bi insan değilim

sonuç: öss kitapları alına, deneme ile işe başlana, bakalım neleri unutmuşuz neleri hatırlıyoruz, efendi efendi çalışıla..

2008 senesinin başlarında böyle demişim. o zamanlar mızmız bir çocuktan farksız idim tabi.
bir afra tafralar, bir böyle "bu bölüm bana layık değil" havaları.
bu sene mezun olacağım Allah'ın izni ile ve yaklaşık 1 senedir mesleğimi çok seviyorum, hatta öyle ki mesleğimi bana karşı kötüleyenlere dahi kulak asmıyorum
buradan bazı sonuçlar çıkardım:
1. Vakti zamanında tevekkül etse idim belki de bu kadar üzülmeyecek, hem çevremi hem de ailemi üzmeyecek ve daha huzurlu bir üniversite hayatı geçirmiş olacaktım.
tevekkül gerçekten de sihirli bir iksir.
2. büyüklerin sözlerini ciddiye almak gerekli. "kimse beni anlamıyor" ergen tribinden başkaca bir şey değil. eğer herkes ağız birliği yapmış gibi aynı şeyleri tavsiye ediyorsa doğruluk payı yüksektir bu tavsiyelerin.
3. babalar kızları için her zaman en doğrusunu düşünür ve karar verir. benim babam öyle en azından. üniversiteye başladıktan sonra ilk 3 yıl babama çok kızgındım fakat artık biliyorum, babam hep benim iyiliğim için konuşuyor.

budur

selamlar bayram kapıda ama hala wb de bir hareketlilik yok ?

hmmm hmmm

vıy vıy

0_o

Cevap Yapıştır Sayfa Geri sar  1, 2, 3 ... 12, 13, 14