warnerblade Forum
wb siteleri ? warnerblade ? forum ? webzine ? fotoğraf ? video ? iletişim ? english ? yardım ? ara ? Giriş
arge - ayet hadis - bisiklet - dijital - dua - geri - gezi - interaktif - ipucu - iphone - mimar - marka - panorama - samdergi - yıldızder - yolculuk
Cevap Yapıştır Sayfa 1, 2  İleri sar
afrika' da iki kurban kestik
Yazar Mesaj

warnerblade olarak 250 YTL topladık ve bunu Kimseyokmu derneği aracılığıyla Afrika? da en çok ihtiyacı olan yerde kesilmesi için gönderdik. Destekleyen herkese teşekkürler, Allah kabul etsin.

ykb den dekontun normal halini ve dijital imzalı halini warnerblademp3 gmail hesabımıza gönderdim, isteyen bana eposta adresini bildirebilirse ona da göndertebilirim (ykb den direk)

yurt dışından katılımcı olmak isteyen ama olamayan arkadaşlarımız vardı, onların yardımını alamadık, buradan da vermek isteyip veremeyen arkadaşlar oldu malesef. onlar da dualarıyla katkıda bulundular. genel olarak biz de krizin durgunluğuna geldik de diyebiliriz rakamlarımız düşük kaldı belki ama neyse ki afrika değerlerinde yaklaşık 2 kurban parası gönderebilmek nasip oldu. ilerleyen zamanlarda ara ara böyle güzellikler yaparız inşAllah yine hep beraber.

böylece warnerblade olarak toplayıp gönderdiğimiz yardım miktarı toplam 1570 YTL üzerine 250 YTL daha eklenerek 1820 YTL oldu. Bu rakamı en kısa zamanda hızla artırmak duasıyla.

wb tarafından organize edilen yardımlar

Deprem felaketi yaşayan Pakistan' a 730 YTL gönderdik

Türkiye' deki fakirlere 425 YTL gönderdik

açlıktan kırılan Nijer' e 415 YTL gönderdik

Afrika' da 2 adet kurban kestik 250 YTL

israil zulmü altında ezilen Filistinli çocuklara 1010 TL gönderdik

wb olarak bi kurban keselim dedik, tabi burada kendimiz boğazlayıp etini de şiş kebap yapacak halimiz yok, fakir fukaraya gönderelim dedik, hem de nereye, dünyada en aç, en yoksul, en sefil kim varsa oraya.

bu işi de kimseyokmu bizim adımıza yapıyor Allah' ın izniyle,

bize de afrikada bir kurban bedeli olan 100 USD yada KATLARINI toplayabilmek kalıyor.

Daha önceden wb olarak toplam 1570 YTL tutarında yardım gönderdik, inşAllah bu miktarı daha da artırırız:

2tekerın arkadaşının gönderdiği epostayı da motivasyon olması amacıyla okuyabilirsiniz:

parayı istediğiniz bir yöntemle toplayabiliriz, eğer farklı bi öneri yoksa önceki seferlerde olduğu gibi benim hesapta toplanır, ben de wb adına EFT yaparım.

katılımda bulunacak arkadaşların açıkça gönderecekleri miktari buraya yazması ÇOK İYİ OLUR. çünkü ozaman ben de zan altında kalmamış olurum ve daha şeffaf yürür işler. sonuçta açıktan da hayır yapmak gerekiyor. illaaaa illllaaaa benim ismim geçmesin diyen olursa bana ÖZEL MESAJ ile göndereceği miktarı belirtir, ben de buraya mesaj olarak yazarım o arkadaşın göndereceği miktarı anonim olarak. Hem o arkadaş kendi miktarının toplama eklendiğini görmüş olur hem de benim kafam rahat olmuş olur.

astronomik katilim yapıcam diyenlere : mutevazi kısmını burada alenen yazıp, astronomik kısmını (dünyanın marsa olan metre uzaklığının YTL cinsi gibi) bana PM den anonim bağış olarak yapabilirler.

BU KONU ALTINDA GÖRÜNMEYEN BAĞIŞLARINIZ KORSAN BAĞIŞLARDIR (şaka yaw bişey yok, korkmayın, ama şaka değil gerçi, gerçek gibi bişey)

vira bismillah, bakalım kaç kurban gönderebileceğiz.

100 USD = 160 YTL civarı ediyor şu andaki kura göre.

Allah kabul etsin

kampanya!

1 alana 1 bedava!
az çok ne miktarda olursa olsun, bağış yapan kişi başına 10 YTL de ben bağışlıyprum. yani herkesin bağışına 10 YTL eklemiş gibi oluyorum. az çok demeyin, hayra vesile olun kardeşim, multi bonus sevap!

bağışlar
+2teker:25
+te:30
+zip:25
+emrahin ark:20
+oneil:20
+erty:20
+homeros:10
+hy:20

burak: 10 x 8 kişi = 80

toplam : 250

+ = elime ulaşanlar

2 kurbana az kaldı haydin KATILIM ALOOĞĞ az çok demeyin kardeşim

25 ytl gönderiyorum. Sana ay başında eft yaparım.

Allah kabul etsin 2teker

bu arada mangal yapan tsubasayı hnnv nin facebook dan afırdım

benim harcliktan da 30 ytl madem, Allah kabul etsin simdiden..

Allah kabul etsin

kampanya!

1 alana 1 bedava!

az çok ne miktarda olursa olsun, bağış yapan kişi başına 10 YTL de ben bağışlıyprum. yani herkesin bağışına 10 YTL eklemiş gibi oluyorum. az çok demeyin, hayra vesile olun kardeşim, multi bonus sevap!

Cok guzel

son durum

2teker:25
te:30
burak:10x2 = 20

75

abi yaw keşke daha önce karar verilseydi bunun için başka yerlere söz vermeden önce, daha çok verebilirdik..

25 ytl benden
Allah kabul etsin hepimizinkini

Allah razı olsun, Allah kabul etsin zip

20 ytl de arkadasimdan geldi , ben gonderecegim sana

Allah kabul etsin ne super.
ben de arkadaslara abanim yarın

zip:25
emrahin ark:20
burak: 10 x 4 kişi = 40

toplam : 140

daha bi kurban dolmadı ALOOOOĞĞĞĞĞ

lise arkim o'neil 'dan 20

gerçek ismi o'neil deil tabi biz ona öle derdik habire basket oynayıp zıplayıp durduğu için

Allah kabul etsin

oneil:20
burak: 10 x 5 kişi = 50

toplam : 170

1 kurbanı daha anca geçtik KATILIM ALOOĞĞ az çok demeyin kardeşim

10 YTL bile olsa 10 da ben veriyorum işte 20 ediyor,

böyle kampanya görülmedi, geeeeeel vatandaş geeeeeelll!!

hmm A kabul etsin cumleninkini
ben de az da olsa katkida bulunmak isterdim ama tee buralardan bu isi astari yuzunden pahaliya gelmeden yapmanin bir yolu var mi bilmiyorum

evet yurt dışı çok sorunlu malesef, paypal olabilir ama kasıntı olur o da
abd içi transferde de masraf çok oluyor mu, benim kardeşin hesabına gönderirsiniz ben almış sayarım listeye eklerim
yada olmadı wbcilere dua edersiniz tek tek ismen belki daha süper olur

20 YTL

vay ustadim Allah kabul etsin

oneil:20
erty:20
burak: 10 x 6 kişi = 60

toplam : 200

Durun, gitmeyin, Amerika'daki arkadaslar icin de cozumumuz var .

cibicibicibs marka tras kremi......(espriyi anlamayanlar pm atsin)

Amerika'da bulunanlar icin Amerika banka hesaplari acildi. . Kisa bir sure icerisinde buradan duyuracagim. Kolay gele

edit: irtibat kuracaginiz kisiyi size mail attim

kim açtı 2tekerçım
warnerblade certified mıdır?

benim samimi bir arkadasim, orada organize edecek, paralari bir sekilde ulastiracak. bu ilk maili gonderen kisi ayni zamanda...

erty the ustad' ın 20 YTL ve oneil' ın 20 YTL si elime ulasti

2. kurbanı cikaramicaz mı kardesim haydinnnnnn!!

emrahin ve arkadasinin toplam 45 ytl si geldi

hadi arkadaslar daha vakit var cumaya kadar ha gayret! arkadaslara falan  da sorabiliriz kendimiz tükendiysek

abicim bu parayı nası ulaştırcam ben?

yurtdisindan yatirmak isteyen olursa kardesimin citibank hesabina yatirabilir ben burada bana gondermis gibi sayabilirim, emrahin arkadasa da yatirabilirsiniz tabiki gidecegi yer ayni ama buradaki wb sinerjisini tamamlayalim diye ve buradaki rakami artirma adina buradan yatirmaniz daha hos olabilir. sonucta herkes kendi basina da yardım edebilir ama onemli olan buradaki sinerji ve katlanarak buyuyen sevap yumagi

internet bankaciligin var mi zip?
garanti ykb finans akbank turkiyefinans hsbc, ilk 2si tercihim olmak uzere hesap no verebilirim, atm kartin varsa atmlerden havale de yapabilirsin ykb ve garantide, garanti 2 ytl havale masrafi aliyor uyuz, (wap.garanti den almiyor) ykb fln ucretsiz olmasi lazim
istedigin hesabimi PM leyebilirim

bu arada herkes arkadaslarini da iyice poke ladi deil mi

garantiyi rica edim ben

zip' in bağışı da elime ulaştı, Allah kabul etsin.

halen cumaya kadar vakit var, arkadaşlardan fln ne kadar kopartabilirseniz onlar için de bizim için de kar

Burak hocam, öncelikle hayırlı olsun, inş ihtiyaç sahiplerine ulaşır bu olay. Ben de 10 lira ekliyorum, bana bi hesap numarası atarsan iyi olur, bir havale yaparım. Ama içimde biraz da sıkıntı var, beni az buçuk tanıyan bir insan olarak, eminim ki sen gerekli araştırmaları yapmışsındır bu kurum ile ilgili, fakat denizfeneri olayını biliyosun, yani umarım "ihtiyaç sahipleri"ne ulaşır bu topladığınız meblağlar. Çünkü en çok tırstığım şeydir "bazı kurumlar"ın iyi niyeti kullanıp çok cepli giysiler giymeleri...

Allah herkesten razı olsun,

Saygılar...

Cevap Yapıştır Sayfa 1, 2  İleri sar