video | en son ne izlediniz - 1 warnerblade
warnerblade Forum
wb siteleri ? warnerblade ? forum ? webzine ? fotoğraf ? video ? iletişim ? english ? yardım ? ara ? Giriş
arge - ayet hadis - bisiklet - dijital - dua - geri - gezi - interaktif - ipucu - iphone - mimar - marka - panorama - samdergi - yıldızder - yolculuk
Bu başlık kilitlenmiştir: cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz, üzülmeyin ama, olsun varsın. Sayfa Geri sar  1, 2, 3 ... 30, 31, 32
video | en son ne izlediniz - 1
Yazar Mesaj
ha ewt unutmusum o da var

koftede yemedim zaten

pb 306-7-8

Welcome to Dongmakgol'u izledim, hemen en sevdiğim filmler sıralamasında ilk ona koyuverdim, harikaydı! Ve konun sağlamsa, izleyiciyi sıkma derdin olmadan, emin adımlarla, işin içinde çıplaklık, cinsellik olmadan da nasıl film çekilir dersi verdi, yerli yönetmenlerimiz öğreniversinler.

Sıralamam:

1- Léon: The Professional
2- I'm a Cyborg, But That's OK!
3- Grave of the Fireflies (live action)
4- Rurouni Kenshin: Trust & Betrayal
5- Welcome to Dongmakgol
6- Brave Heart
7- Millennium Actress
8- Spirited Away
9- The Lion King
10- Star Wars IV: A New Hope veya Howl's Moving Castle

ata demirer - tek kişilik dev kadro

bicak sirti

dexter 210

yine buyuk bi bomba patlıcakmıs gibi

dexter 104  ( arkim bensiz izleme diye tutturunca bu kadar yavaştan gidiyos )

bizimki de ole diyodu ama o daha ilk sezonu bitirdi, ben dayanamadım

o yatınca izliyodum zaten

"şark vaatleri" diye bir flim , iki anti-caiz sahne dışında on üstünden 6.75 alabilecek güzel bir flim ...

avrupa yakası cok az ama

kv18-19

heroes 211

heroes 211

adam a yazık oldu ya

opera saraydan kız kaçırma
bütün oyuncuların repliklerini 5 dakka da sölerdim ben. 2.5 saat yav zulüm. hayır niye bağırıyosun okadar güzelce anlat derdini.
bi yerde sarayın bahçesinde adam opera yaparak kızı nasıl kaçıracağını bağıra bağıra anlatıyo.
 arkadaşın yorumu: bunlarda şarkıya türküye verdiler kendilerini. nöbetçiler gelecek şimdi bak gör sölüyorum kaçamayacaklar bunlar.

niye gidersin ki sende

esma için gittim.

baskasını harcıcak adam bulamamıs mı ya

don juan de marco izledim

sirin cerezlik bi filmdi, arkadaslarla izlememekle ii ettik

beyaz melek  

14 veletle izlemenin verdiğini bi tedirginlik olsada...(gülmeleri gülme ,ağlamaları ağlama değil yaff... ya kopardılar salonu)

tanımıyorum kimdiki onlar...

ben de hatırla sevgiliyi izliyorum, yaşar bunu yapmıcaktı, erbakan da gelmiş hala niye ayrılmadı o ordan?

dexter 105.. adım adım ilerliyom pöff

lacuna demiş ki:
ben de hatırla sevgiliyi izliyorum, yaşar bunu yapmıcaktı, erbakan da gelmiş hala niye ayrılmadı o ordan?

bugün ben de izledim hatırla sevgiliyi, yaşar diil de ben şu ezik kıza acıdım neydi adı hani şu doktor olan?

beyaz show.. yine beyaz, hep beyaz

aylaa yaa

neyse ben izlemedim... annatmayın

heh ayla

ezik

madem intihar ediyon bari gelinliği giyme, yüzüğü takma karizmatik intihar et biraz

geçen hafta da abimle izledik abimin bu son sahnede söylediği şey:

"hayır bu dizide en çok bu kıza acıdım şimdi.. bak gelinliği filan giymiş, gel kız gel naalet olmasın ben alacam seni yazık yahu "

topik demiş ki:
heh ayla

ezik

madem intihar ediyon bari gelinliği giyme, yüzüğü takma karizmatik intihar et biraz

geçen hafta da abimle izledik abimin bu son sahnede söylediği şey:

"hayır bu dizide en çok bu kıza acıdım şimdi.. bak gelinliği filan giymiş, gel kız gel naalet olmasın ben alacam seni yazık yahu "

tutmayın beni sonunu sölicem

psikopat ayla :S

piskopat diil ya ezik ezik

ezik değik aşık aşık.

BU BASLIK TOZLANSIN DIYE KAPATILMISTIR, LUTFEN 2. BASLIKTAN DEVAM EDELIM.

en son ne izlediniz - 1
https://warnerblade.com/f/viewtopic.php?t=1506

en son ne izlediniz - 2

https://warnerblade.com/f/viewtopic.php?p=149662#149662

Bu başlık kilitlenmiştir: cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz, üzülmeyin ama, olsun varsın. Sayfa Geri sar  1, 2, 3 ... 30, 31, 32